info@titizkaucuk.com |
Namık Kemal İÖO Beyoğlu
"Ben Namık Kemal İÖO Müdürü Ümit Bülüç,
Okulumuzun havasını değiştirecek farklı arayışlar içerisindeydik. Bu esnada internetten Titiz Kauçuk firmasına ulaştık ve bahçe satrancını görünce okulumuza yaptırma kararı aldık. Bahçe Satrancının zeminini kauçuk zemin kaplama yaptılar ve üzerine bahçe satranç taşları ile birlikte sunduklarında çıkan sonuç bizleri gerçekten çok mutlu etti. "
Titiz Kauçuk Zemin Kaplama Titiz Kauçuk Zemin Kaplama Titiz Kauçuk Zemin Kaplama
Caroline Fitness
"Yaklaşık 20 yıldır fitness salonu işletiyorum. Bu güne kadar hard body bölümümde kauçuk kaplama yaptırmamıştım. Blue Gym fitness salonunda gördüm ve çok beğendim, ben de yaptırma kararı aldım. Blue Gym deki arkadaşımdan kime yaptırdığını öğrendikten sonra Titiz Kauçuk ile irtibata geçerek Hard Body bölümünü kauçuk zemin kaplattırdım."
Titiz Kauçuk Zemin Kaplama Titiz Kauçuk Zemin Kaplama Titiz Kauçuk Zemin Kaplama Titiz Kauçuk Zemin Kaplama Titiz Kauçuk Zemin Kaplama
Amerikan Kültür KIDS Maltepe, Erman Bey
"2014 yılında Maltepe’de açtığımız anaokulunun dış zeminine kauçuk yaptırmayı planlamıştık. Bir çok araştırmanın ardından Titiz Kauçuk Zemin Kaplama firmasına eriştik. Allahtan ki bulmuşuz ürünlerin kaliteli olmasının haricinde gerçekten işleriyle çok ilgililer. Uygulama müdürü Sadık Bey'e çok teşekkürlerimi ayrıca iletiyorum çünkü hayal ettiğimizin üzerinde bir tasarım yaptılar."
Titiz Kauçuk Zemin Kaplama Titiz Kauçuk Zemin Kaplama Titiz Kauçuk Zemin Kaplama Titiz Kauçuk Zemin Kaplama Titiz Kauçuk Zemin Kaplama Titiz Kauçuk Zemin Kaplama
Alice Village
"Sitemizde çocuk oyun parkı ve basketbol, voleybol, tenisin bir arada oynandığı bir alanımız vardı. Titiz Park'la görüştükten sonra başka bir firmayla görüşme gereksinimi duymadık. Yapılan iş ve işçilik ortada; fazla söze gerek yok, fotoğraflardan herşey anlaşılıyor."
Titiz Kauçuk Zemin Kaplama Titiz Kauçuk Zemin Kaplama Titiz Kauçuk Zemin Kaplama Titiz Kauçuk Zemin Kaplama Titiz Kauçuk Zemin Kaplama Titiz Kauçuk Zemin Kaplama Titiz Kauçuk Zemin Kaplama Titiz Kauçuk Zemin Kaplama
Eğitmen Koleji
"İlgilerinden dolayı Erdal Bey'e teşekkürlerimi ileterek başlamak istiyorum. Kozyatağı'ndaki Eğitmen Koleji'nin zeminini daha önce bir firmaya verdik ve paramızı alarak ortadan kayboldular. Daha sonra kolejin zeminini yaptırmak üzere Titiz Kauçuk
devamı

zemin kaplama ile anlaştık, daha önce başka bir firmadan darbe yediğimiz için Titiz Kauçuk firmasına da kaçan firma gibi yaklaştık lakin bizleri hoşgörüleri ve titiz işçilikleri ile utandırdılar. Daha sonra Tuzla'daki diğer okulumuzun zeminini de onlara verdik. Tuzla'daki okulun dökme kauçuk zemininde ufak tefek sorunlar yaşasak da sonunda bizi tatmin edecek zemini yaptılar."

Titiz Kauçuk Zemin Kaplama Titiz Kauçuk Zemin Kaplama Titiz Kauçuk Zemin Kaplama Titiz Kauçuk Zemin Kaplama Titiz Kauçuk Zemin Kaplama
Njoy Spor Merkezi
"Mecidiyeköy Profilo AVM'de lüx bir fitness salonuna kauçuk zemin yaptırmıştık. Aradan 6-7 ay geçmeden ürünler dökülmeye başladı. Yaptırdığımız firmayı aradığımızda kullanıcı hatası deyip bizleri başlarından savdılar. Mecburen o alanı tekrar yaptırmak zorunda kaldık.
devamı

Bir çok firmayla görüştükten sonra Titiz Kauçuk firmasına yaptırma kararı aldık. Alandaki sorunu gösterip bize daha sağlam ve daha kaliteli bir ürün gerekli olduğunu anlattık. Üretimin kendilerine ait olmasından dolayı bize çok güzel ürün üretip uyguladılar ve arasındaki farkı gördüğümüzde 60 m2 olan alanı 200 m2 çıkardık ve tamamını kauçuk zemin kaplama ile kaplattık.
Bize desteklerinden dolayı Erdal Beye çok teşekkür ederiz."

Titiz Kauçuk Zemin Kaplama Titiz Kauçuk Zemin Kaplama Titiz Kauçuk Zemin Kaplama Titiz Kauçuk Zemin Kaplama Titiz Kauçuk Zemin Kaplama
Ekol Yapı Sancaktepe
"Yenidoğan'da yaptırdığımız sitemizin çocuk oyun parkını ve basket sahasını Titiz Kauçuk Zemin Kaplamaya emanet ettik. İyi ki de emanet etmişiz. 1 senedir kullanıyoruz ve gayet memnunuz."
Titiz Kauçuk Zemin Kaplama Titiz Kauçuk Zemin Kaplama Titiz Kauçuk Zemin Kaplama Titiz Kauçuk Zemin Kaplama
Avni Başman İlk Öğretim Okulu
"Üsküdar Belediyesi tarafından yaptırılan okulumuzun kauçuk zemin kaplamasını yapan Titiz Kauçuk firmasına ilgilerinden ötürü teşekkürlerimizi iletiriz."
Titiz Kauçuk Zemin Kaplama Titiz Kauçuk Zemin Kaplama Titiz Kauçuk Zemin Kaplama Titiz Kauçuk Zemin Kaplama