info@titizkaucuk.com |
Ekip Arkadaşları Arıyoruz
Firmamız bünyesinde çalışacak kauçuk zemin kaplama ustaları ve yetiştirilmek üzere çalışma arkadaşları aranmaktadır. İlgilinen adaylar iletişim sayfamızdaki iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirler.
Bölge Satış Temsilcilikleri Verilecektir
Kauçuk zemin kaplama konusunda Türkiye genelinde bölge satış temsilcilikleri verilecektir. İlgilenen firmaların iletisim sayfamızdaki bilgiler aracılığıyla bizlere ulaşmaları rica olunur.
Titiz Kauçuk Cıvıl Cıvıl
Yeni renklerimizle sizlere daha renkli daha cıvıl cıvıl bir zemin kaplama hizmeti vermekten dolayı kıvanç duyarız. Yeni Renklerimizi öğrenmek için lütfen iletişim bölümündeki telefonlardan bizlere ulaşınız.
Yeni Ürünlerimiz: Eva Zemin Kaplama ve Bahçe Satranç Takımları
Titiz Kauçuk Zemin Kaplama Hizmetleri olarak AR-GE ve Pazar çalışmalarımız neticesinde müşterilerimize yeni ürünlerimiz olan Eva Zemin Kaplama ve Bahçe Satranç takımını sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Düşme ve çarpmalarda şok emici özelliği gösterip aynı zamanda ısı izolasyonu ve ses yalıtımı sağlayabilen Eva Zemin kaplama ürünü Kreşler ve Anaokulları gibi çocuk oyun alanlarına sahip mekanlardan spor yapılan kapalı mekanların zeminlerine hatta balkon ve teraslara kadar pek çok alanda dahi kullanılabilmektedir.. Detaylar için Eva Zemin Kaplama sayfamıza göz atabilirsiniz Çocuklarımızın zekâ gelişimlerine eğlenceli bir şekilde katkıda bulunmak için bahçelere, oyun alanlarına ve diğer uygun zeminlere uygulamasını yaptığımız bahçe satranç setleri inanıyoruz ki sadece çocuklar için değil yetişkinler için de keyifli bir ortam sunacaktır. Bahçe Satrancı sayfamız için tıklayınız
Titiz Kauçuk Büyüyor
Titiz Kauçuk olarak kurulduğumuz günden bu yana gerek pazar payımızı yükseltmek; gerekse müşteri portföyümüzü zenginleştirmek adına aralıksız bir şekilde “daima daha yükseğe” yaklaşımımızla çalışmalara devam ediyoruz. Tüm bu emeklerimizin karşılığında Titiz Kauçuk Zemin Kaplama Hizmetleri olarak Kasım 2014 tarihinden itibaren 1.050 m2’lik Kurtköy – Pendik’teki yeni fabrikamıza geçmiş bulunmaktayız. Artan hacmimizle birlikte kapasitemiz 325.000 m2’ye yükselmiş bulunmaktadır. Bununla birlikte mevcut olarak her zaman 12.000 m2’lik bir kauçuk zemin kaplama stokumuzun bulunduğunu belirtmekten mutluluk duyarız.